Warsztat samochodowy

AUTO-SERWIS CZECHOWICE jest  warsztatem samochodowym specjalizującym się w kompleksowych naprawach mechaniki samochodów osobowych i dostawczych do 3,5t.

W naszej pracy staramy się dbać o każdy szczegół – począwszy od szybkiej i trafnej diagnozy, po przez optymalny dobór części zamiennych, aż po wydanie naprawionego samochodu Klientowi.

Pracujący w naszym warsztacie doświadczeni mechanicy, nowoczesny sprzęt diagnostyczny i narzędzia oraz fachowa wiedza praktyczna zapewnią długą, bezpieczną i bezproblemową eksploatację Twojego samochodu.

Powierz nam swój samochód, aby na drodze czuć się zawsze pewnie.

 •  DIAGNOSTYKA KOMPUTEROWA

  Obecnie niemal wszystkie pojazdy poruszające się po drogach wyposażone są w komputer podkładowy, który odpowiedzialny jest za pracę układów i podzespołów znajdujących się w samochodzie. To właśnie dzięki niemu można szybko zlokalizować błędy i usterki w różnych układach pojazdu

 •  OKRESOWA WYMIANA PŁYNÓW W SAMOCHODZIE

  Okresowa wymiana płynów eksploatacyjnych w samochodzie jest niezbędna do tego, aby poszczególne podzespoły były sprawnie przez jak najdłuższy czas, a nasz samochód mógł pokonać tysiące kilometrów, nie sprawiając przy tym żadnych problemów. Podobną rolę pełnią filtry. Filtry w samochodzie trzeba regularnie wymieniać po to, aby już zawczasu zapobiec poważnym awariom i usterkom.

 •  WYMIANA AMORTYZATORÓW

  Amortyzatory to bardzo ważny eksploatacyjny element w samochodzie, który wpływa nie tylko na komfort jazdy, ale również na bezpieczeństwo. Amortyzatory odpowiadają przede wszystkim za utrzymanie kontaktu kół z nawierzchnią.

 •  NAPRAWA TŁUMIKÓW

  Wykonujemy usługi z zakresu mechaniki i naprawy układów wydechowych – w tym naprawa i wymiana tłumików. Dzięki nawiązaniu współpracy z zaufanym dostawcą części samochodowych możemy Państwu zapewnić kompleksową wymianę tłumików

 • NAPRAWA ZAWIESZENIA

  W ramach mechaniki pojazdowej kompleksowo wykonujemy regenerację i naprawę wszelkich elementów zawieszenia. Naprawy zawieszenia wykonywane są przez profesjonalny zespół mechaników samochodowych, którzy po postawieniu diagnozy podejmą się stosownych działań naprawczych.

 • AWARIA ROZRZĄDU - WYMIANA

  Układ rozrządu należy do najważniejszych podzespołów silnika. Odpowiada on za doprowadzenie do komory spalania powietrza oraz prawidłowe odprowadzenie mieszanki paliwa z układu wydechowego.To właśnie jemu zawdzięczamy możliwość osiągnięcia prawidłowych osiągów silnika. Jednym z podstawowych elementów układu rozrządu jest łańcuch rozrządu lub pasek rozrządu.